View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Nov 15, 2019 3:19 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Kto organizuje profesjonalny kurs BHP w Poznaniu w dobrej cenie? 
Author Message

Hej. Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie godną polecenia firme organizującą profesjonalne kursy BHP w dobrej cenie w Poznaniu. Pilnie poszukuję takiej firmy w celu przeprowadzenia szkolenia wstępnego w siedzibie mojego biura.

Tue Jul 25, 2017 12:39 am
Profile

Myślę, że wart rekomendacji profesjonalny i niedrogi kurs BHP w Poznaniu oferuje firma, która o swojej propozycji informuje na stronie internetowej http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kursy-bhp/. Sam korzystałem z tej oferty i byłem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu szkolenia i jego efektów, jak również jego ceny.

Tue Jul 25, 2017 2:46 am
Profile

Ja także polecam ofertę kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy firmy BHP-KOMPLEX. Uważam, iż firma ta starannie przygotowuje się do każdego ze swoich szkolen i w każdym z nich uwzględnia specyfikę zawodów, których to szkolenie dotyczy. Co wazne, wiadomości, jakie pojawiają się na szkoleniu, podawane są w przystępnej i ciekawej formie, tak więc nie ma obaw, że pracownicy czegoś nie zrozumieją lub będą się nudzić.

Tue Jul 25, 2017 3:50 am
Profile

Aha, to dobrze, że szkolenia BHP przeprowadzane przez tą firmę są wartosciowe i ciekawe. Właśnie o takie szkolenie mi chodziło, bo jestem zdania, że dobre szkolenie BHP to nie tylko formalność, ale solidna dawka wiedzy o zagrożeniach występujących na danym stanowisku pracy.

Tue Jul 25, 2017 6:04 am
Profile

No dokładnie. Nawet na z pozoru zupełnie bezpiecznych stanowiskach pracy, jak np. pracownik biurowy, wystepują różnego rodzaju zagrożenia.

Tue Jul 25, 2017 6:20 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: