View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jun 20, 2019 3:42 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Czy warto zlecać zadania IT zewnętrznej firmie? 
Author Message

hej, co sądzicie o zleceniu zewnętrznej firmie wszystkich działań związanych z działką IT w firmie? Słyszałem, że to się nawet bardziej opłaca niż zatrudnianie pracownika na etat. Co uważacie?

Wed Dec 28, 2016 3:22 am
Profile

u mnie w firmie mamy podpisaną umowę z zewnętrzną firmą. Wcześniej zatrudnialiśmy kolesia, ale przyuważyliśmy, że częściej się on nudzi niż rzeczywiście pracuje w pocie czoła, więc po prostu podjeliśmy decyzję o redukcji etatu. Wyszło to na dobre! Mamy dzięki temu oszczędności, bo firma działa tylko wtedy, kiedy faktycznie jest potrzebna. I tak na przykład instalowali ostatnio nowe oprogramowanie, program antywirusowy, podłączali drukarki i odświeżali system na jednym z kompów. Czasami przygotowują też stanowisko pracy dla nowego człowieka w firmie. Wszystko to wiadomo zawsze na telefon. W razie potrzeby wiele rzeczy robią też zdalnie, ponieważ na każdym komputerze jest zainstalowany do tego specjalny program. Polecam jak najbardziej.

Wed Dec 28, 2016 5:37 am
Profile

nie no nawet nie masz się nad czym zastanawiać kolego. Korzystaj z usług firmy. Ze swojej strony mogę polecić ci ludzi stąd https://www.lizard.pl/, bo mają naprawdę głowę na karku i przede wszystkim duuuże doświadczenie w pracy z wieloma przedsiębiorstwami. Dbają o tworzenie zapasowych kopi wszelkich dokumentów, co możesz poczytać na stronce https://www.lizard.pl/polityka-backup i tez uświadomić sobie to, jak ważne jest bezpieczeństwo danych w firmie. Moja firma zleca wszelkie usługi związane z it. Nawet jeżeli chodzi o dobranie odpowiedniego systemu teleinformatycznego, konserwację sprzętu i też administrowanie serwerem. Rozliczamy się za ich wykonaną prace. Jest gitowo.

Wed Dec 28, 2016 7:51 am
Profile

teraz informatycy bardzo się cenią, dla firmy koszt utrzymania takiego pracownika to czasami nawet cztery koła brutto. Zlecenie zadań zewnętrznej firmie bardziej się opłaca. Zdalnie ogarną it w twojej firmie bez zastrzeżeń. Korzystaj z tych możliwości, bo wspierają cię w optymalizacji kosztów prowadzenia biznesu.

Wed Dec 28, 2016 9:34 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: