View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jun 20, 2019 3:06 am

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Czy wiecie jaki sklep rowerowy w Poznaniu ma największy wybór? 
Author Message

Witam. Bardzo poważnie myślę o kupnie nowego, profesjonalnego roweru. Wiem, że to duży wydatek, a ja nie mam sprecyzowanej marki, więc chciałabym obejrzeć jak najwięcej i móc zdecydować. Czy w Poznaniu możecie mi polecić jakiś sklep z dużym wyborem? Fajnie byłoby też mieć doradców. Dzięki!

Wed Mar 16, 2016 12:04 am
Profile

Ja bym Ci w Poznaniu doradziła sklep Bikefun- mają siedzibę w centrum. Z tego co widziałem mają największy wybór rowerów miejskich w Poznaniu, zresztą innych rodzajów też. Ja akurat właśnie typowy miejski kupowałam i byłem zdziwiony ile tego może być. Pani w sklepie mi oczywiście pomogła w wyborze i fajnie, bo sama jeździ więc wiedziała o czym mówi.

Wed Mar 16, 2016 2:54 am
Profile

A jaki konkretnie chcesz rower? Taki do jazdy w mieście czy dobry na jakieś bardziej ekstremalne warunki? Takie typu miejskiego to nawet czasem w marketach możesz kupić i to taniej wychodzi. A jeśli coś porządniejszego to są w sklepach sportowych typu decatlon

Wed Mar 16, 2016 5:14 am
Profile

Zależałoby mi na tym, żeby rower służył mi lata. Oczywiście nie potrzebuje do jazdy po górach, tylko w mieście ale jeżdżę szybko i po różnych drogach więc taki z marketu myślę że się nie sprawdzi....

Wed Mar 16, 2016 7:26 am
Profile

Ja bym cię namawiał na rowery marki Kross. Sam kupowałem w Poznaniu w tym sklepie, co koleżanka wyżej polecała. Spójrz sobie na te cudeńka bikefun.pl/rowery-kross-vento - żaden z rowerów które miałem nie sprawdzał się tak dobrze w dosłownie każdych warunkach, a jeżdżę już od dzieciaka i rowerów miałem chyba ze sto :) polecam ci krossa serdecznie!

Wed Mar 16, 2016 9:54 am
Profile

Też jestem fanem Krossów ale z konkretnych modelów to bym polecił odmiana: Krossa Trans Siberiana - spytaj się każdego sprzedawcy czy profesjonalisty ten rower jest świetny. Nie dość że świetnie wygląda i wygodnie się jeździ to u mnie się sprawdzał na naprawdę długich trasach. Po prostu nie do zajechania, no i cena jest naprawdę spoko, w porównaniu do innych modeli.

Wed Mar 16, 2016 10:26 am
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: