View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Nov 15, 2019 3:21 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Szkoły językowe w Poznaniu 
Author Message

Witajcie, przez wiele lat w szkole uczyłam się języka angielskiego ale niestety po tych wszystkich latach nie czuje się zbyt pewnie gdy mam z kimś porozmawiać w tym języku. Dlatego postanowiłam poszukać jakieś szkoły gdzie będę mogła się nauczyć płynnie mówić po angielsku.

Mon Jan 25, 2016 8:20 am
Profile

Miałem podobnie. Ogarniałem gramatykę itp. A jak miałem coś powiedzieć to ‘ja być kali’ i to było dla mnie straszne. Dlatego szukałem jakiegoś kursu lub szkoły który by to we mnie zmienił, pewnego dnia trafiłem w regionalnej gazecie na ogłoszenie „intensywny kurs angielskiego Poznań” i powiem szczerze, że nie żałuję. Teraz mówię płynnie a co najważniejsze nie wstydzę się.

Mon Jan 25, 2016 10:50 am
Profile

Moim zdaniem najlepsza dla ciebie będzie szkoła języka angielskiego z Poznania gdzie będzie kładziony nacisk na rozmówki a nie gramatykę. Sądzę, że z lektorami da się o tym pogadać, że tego potrzebujesz i jakoś taki indywidualny program dla ciebie ułożą, powodzenia!

Mon Jan 25, 2016 12:08 pm
Profile

Wiecie, faktycznie by mi się przydało pójść gdzieś, gdzie bym używała angielskiego na co dzień. Wtedy bym się przełamała. A co do innych języków to jakich warto się jeszcze uczyć ?

Mon Jan 25, 2016 2:57 pm
Profile

Hiszpańskiego! Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę internetową hiszpański Poznań i zobacz jaka niewielka ilość szkół go oferuje. A moim zdaniem warto go poznać bo sporo ludzi na świecie nim włada i jest bardzo ciekawy.

Mon Jan 25, 2016 3:31 pm
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: