View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Nov 13, 2019 3:01 am

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Jakie biuro rachunkowe z Warszawy w cenie na kieszeń małej firmy? 
Author Message

Hej przedsiębiorcy. Pewnie wielu was korzysta z biur rachunkowych i może mi pomóc. Szukam kogoś dobrego ale w miarę taniego tak żeby budżet mojej firmy starczał na dalszy rozwój. Kogo mi polecicie?

Tue Sep 19, 2017 9:40 pm
Profile

Dla mnie pełną księgowość w Warszawie robiła firma którą znajdziesz na stronie internetowej 1abr.pl/. Nie dość że mają duże doświadczenie to w razie jakiegoś problemu możesz się do nich zgłosić i poprosić o pomoc ;)

Wed Sep 20, 2017 12:23 am
Profile

Sama przed chwilą patrzyłam na stronie 1abr.pl i oni obsługują nie tylko duże spółki ale praktycznie każdą firmę niezależnie od formy prawnej. Na stronie masz też cennik więc możesz sobie spokojnie porównać.

Wed Sep 20, 2017 1:20 am
Profile

Nauczyłam się w życiu że na niektórych rzeczach nie można oszczędzać ale chcę to zrobić w miarę rozsądku. Wolę nie mieć żadnych problemów z urzędem skarbowym bo wiecie jakiej wysokości mogą być kary.

Wed Sep 20, 2017 2:57 am
Profile

Mnie też zainteresowało to biuro rachunkowe z Warszawy i cennik mają bardzo dobry patrząc na ich doświadczenie i pozycję na rynku. Tutaj 1abr.pl/ masz wszystko rozpisane. Nie wiem na jakie koszty się nastawiałaś ale wydaje mi się to bardzo tanio.

Wed Sep 20, 2017 4:47 am
Profile

Zależy też czego potrzebujesz bo jeżeli twoja firma nie generuje wielkiej ilości dokumentów to też nie musi to być jakaś strasznie profesjonalna firma. Jeżeli wystawiasz 3-4 faktury w miesiącu jak ja to spokojnie można sobie z tym poradzić samemu.

Wed Sep 20, 2017 5:58 am
Profile

Długo szukałam warszawskiego biura rachunkowego – księgi handlowe które oni rozliczają zawsze są robione na czas i jeszcze mi się nie zdarzyło spotkać jakikolwiek błędów. Możesz poczytać na 1abr.pl/ o tym sposobie rozliczania chyba że już masz wybrany.

Wed Sep 20, 2017 6:50 am
Profile

Robię projekty graficzne i ilość dokumentów nie jest zbyt duża ale na początku działalności były robione różne zakupy do firmy i głównie zależy mi na tym żeby to ktoś ogarnął. Nie mam pojęcia jak to jest z tym wpisywaniem w koszty itp.

Wed Sep 20, 2017 9:06 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: