View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Oct 26, 2020 9:19 pm

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy. 
Author Message

Siema, czeka mnie spory remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy. Trochę nie wie za co się zabrać. Kamienica, to właściwie trzypiętrowy budynek z trzema dużymi mieszkaniami. Ja kupiłam jedno piętro. Udało mi się, jeśli chodzi o lokalizację, bo jest bardzo blisko we Wrocławiu bardzo blisko palcu grunwaldzkiego. Trochę się martwię o ten remont. To znaczy mieszkanie nie jest w złym stanie, ale na pewno trzeba będzie zrobić nowe ogrzewanie i wymienić okna i drzwi. Czy to będzie bardzo skomplikowane?

Wed Aug 10, 2016 12:49 am
Profile

Jeżeli chodzi o montaż drzwi pokojowych we Wrocławiu nie będziesz miała z tym żadnego problemu. Wystarczy, ze zamówisz odpowiednią firmę, na pewno zrobią ci to bardzo sprawnie i szybko. Ja się nigdy nie zawiodłam na wrocławskich ekipach, a robiłam kilka remontów w kilku różnych miastach, więc mogę coś na ten temat powiedzieć.

Wed Aug 10, 2016 2:52 am
Profile

Jak już zmieniasz okna to pamiętaj, ze najlepsze są okna PCV. Innych nawet nie oglądaj. Takie są najlepsze, bo nie ucieka przez nie ciepło i nie zapłacisz tyle za ogrzewanie. Jak wymieniłem okna, to od razu miałem spore oszczędności. Sam byłem w szoku, ze tak mała zmiana tyle mi dała. Długi czas miałem drewniane, ale kolega mi powiedział jak to działa, że przepuszcza powietrze i że jak zmienię to zobaczę różnice i poszedłem za jego radą. Przyznam, że sam bym na to nie wpadł.

Wed Aug 10, 2016 4:44 am
Profile

Nie martw się, zazwyczaj takie kamienice to dobra inwestycja, a jak blisko centrum to będziesz miała mnóstwo osób chętnych do wynajęcia. Także tego, tylko przykombinuj z ogrzewaniem, bo jeśli masz standardowe na prąd to mega kicha. Ewentualnie możesz mieć dwufazowe piece i już nie będzie tak drogo.

Wed Aug 10, 2016 6:23 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: