View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jun 20, 2019 3:39 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Urodziny brata 
Author Message

Cześć! Niedługo będą urodziny mojego brata i jak co roku dużo wcześniej zastanawiam się nad prezentem. Jest między nami 10 lat różnicy, dlatego nie ma między nami przyjaźni, jak to się dzieje w przypadku mojej siostry, z którą chodzę do jednego liceum. Nawet uczymy się razem, bo ona ma maturę, a ja również, tyle że próbną. Co mogę kupić dla siedmioletniego chłopca?

Mon Sep 12, 2016 1:45 am
Profile

No raczej dla takiego dziecka przydałaby się bardziej kreatywna zabawka niż dla niemowlęcia. Dziwnie, że masz z tym problem. Dzieci w tym wieku są bardzo ciekawskie, pomysłowe. Więc może po prostu zapytaj, co mogłabyś mu podarować. Może odwiedź sklep internetowy z puzzlami i tam wybierz jakąś fajną wersję dla Twojego brata.

Mon Sep 12, 2016 3:53 am
Profile

Tylko nie przesadzaj, puzzle panoramiczne z 10 000 elementów są odpowiednie dla Ciebie, a nie dla małego chłopca. Chociaż kupienie trudniejszych puzzli i układanie ich razem – to świetna inicjatywa aby Wasze relacje się poprawiły. Zacznij może jednak od puzzli z 3000 elementów. Na pewno Twój brat ucieszy, jeśli będziesz chciała z nim je ułożyć.

Mon Sep 12, 2016 5:47 am
Profile

Może zrób mu tort, albo zorganizuj imprezę urodzinową :). Ja bym się z takiego prezentu bardzo ucieszył.

Mon Sep 12, 2016 6:36 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: