View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jun 20, 2019 2:54 am

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Jakie materiały dydaktyczne polecacie na biologie? 
Author Message

Witam! Chciałabym się dowiedzieć z jakich materiałów dydaktycznych korzystacie na co dzień. Uczę geografii i biologii, ale konkretnie z biologii interesowałaby mnie co możecie polecić:)

Fri Dec 30, 2016 4:58 am
Profile

Hmmm… u mnie to głównie różnego rodzaju plansze. Staram się też z dzieciakami robić różne doświadczenia – częściowo robią same w domu, a na tyle, na ile starcza nam materiałów w szkole, to bawimy się też w szkole.

Fri Dec 30, 2016 6:47 am
Profile

Ja ostatnio odkryłam fajne materiały dydaktyczne na takiej stronie: planszedydaktyczne.pl/. Sa tam np. bardzo ciekawie opracowane gazetki ścienne dla uczniów gimnazjum i liceum. Biorac pod uwagę, ze z checiami do wykonania czegokolwiek u uczniów jest roznie, taki gotowiec bardzo ulatwia zadanie. Na planszedydaktyczne.pl widziałam też plakaty o zdrowym odżywianiu np. To temat na topie, przynajmniej u nas w szkole, gdzie wlasnie staramy się dzieciaki przekonać do tego i do zdrowego stylu życia – ćwiczenia, spacerowania, jazdy na rowerze itd.

Fri Dec 30, 2016 8:13 am
Profile

I pomyśleć, że jeszcze niedawno samemu trzeba było wymyslac takie gazetki…

Fri Dec 30, 2016 8:24 am
Profile

Ja to pamietam tylko z tej drugiej strony – jak musiałam je robicbedac uczennica ;)) ale to fakt, dostepnosc i oryginalność materiałów dydaktycznychjest dzisiaj bardzo szeroka. Nic tylko wybierac, przebierać i kupować :)

Fri Dec 30, 2016 11:02 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: