Forum łańcucha reakcji
http://www.palowsky.pl/

Trwałość zegarów ściennych 3d.
http://www.palowsky.pl/viewtopic.php?f=23&t=281
Page 1 of 1

Author:  dominika [ Wed Jan 03, 2018 3:22 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

Urządzam swoje mieszkanie i bardzo zależy mi na nowoczesnym designie wnętrz, w związku z czym zamiast fotografii rodzinnych na ścianie zamarzył mi się zegar ścienny w 3d. Ale mam wątpliwości co do trwałości takich rozwiązań i zależy mi na szczerej opinii posiadaczy. A więc czy warto jest się w takie dodatki do mieszkania angażować, czy lepiej szukac jakiegoś tradycyjnego zegara w nowoczesnej formie?

Author:  Helmkamp [ Wed Jan 03, 2018 3:55 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

Z trwałością tak jak ze wszystkim, zależy co i za ile kupisz. Na pewno jesli kupisz z jakiegoś sklepu na mechanizm dostaniesz gwarancję.

Author:  dominika [ Wed Jan 03, 2018 5:05 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

Chodzi mi nie o trwałość samego mechanizmu, tylko raczej o trwałość naklejki, czy po czasie się nie łuszczy, nie odkształca. Też jak wygląda montaż, czy naklejka nie zachodzi pęcherzykami itp..

Author:  AsTaRtE [ Wed Jan 03, 2018 6:33 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

Jeśli chodzi o zegary ścienne 3d, to mogę się wypowiedzieć na przykładzie swojego zegara, który kupowałam z tej strony http://naklejkomania.eu/564-zegary. W kwestii przyklejenia, to nie było z tym żadnego problemu, wystarczyło postępować zgodnie z instrukcją. Ogólnie mówiąc, bardzo ładnie przywarł do ściany (malowana zwykłą farbą lateksową do ścian), nie odchodzi i się nie łuszczy. Mechanizm również trzyma się bardzo ładnie i ładnie komponuje się z całością, a sam zegar działa bez zarzutu.

Author:  kolezankaXXX [ Wed Jan 03, 2018 7:22 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

Moje doświadczenia z naklejkami na scianach.. Cóż mogę ci doradzić tylko, żeby kupowac w dobrych sklepach.

Author:  Grahamka [ Wed Jan 03, 2018 7:32 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

Dzięki za przypomnienie o naklejkomania.eu :) zainteresował mnie watek o zegarach bo sama chciałabym mieć taki w salonie, ślicznie to wygląda. Kupowałam tam naklejki na ściany do pokoju córki i były naprawdę świetnej jakości. Nie wiedziałam że sa tam też zegary naklejane. Sklep sprawdzony także polecam, a sama zmierzam poszukać tam jakiś ciekawych wzorów ;)

Author:  dominika [ Wed Jan 03, 2018 7:59 am ]
Post subject:  Trwałość zegarów ściennych 3d.

To chyba i ja się pokuszę. Co prawda miałam juz wybrany wzór, czekałam tylko na opinie, ale skoro mówicie, że się opłaca i naklejki są dobrej jakości, to chyba nie ma co się porywac na niewiadome i lepiej kupić już u sprawdzonego sprzedawcy.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/