Forum łańcucha reakcji
http://www.palowsky.pl/

Co daje certyfikat ISO?
http://www.palowsky.pl/viewtopic.php?f=23&t=261
Page 1 of 1

Author:  creature_of_light [ Fri May 19, 2017 3:18 am ]
Post subject:  Co daje certyfikat ISO?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy Waszym zdaniem warto zdecydować się na certyfikację ISO. Co daje firmom taki certyfikat?

Author:  Helmkamp [ Fri May 19, 2017 3:55 am ]
Post subject:  Co daje certyfikat ISO?

Według mnie jak najbardziej warto się na to zdecydować. Certyfikacja systemów zarządzania w znacznym stopniu wzmacnia pozycję firmy na rynku i dodaje jej prestiżu. Poza tym zwiększa szanse firmy na wybor jej podczas przetargów czy zawierania kontraktów. Więcej informacji na temat korzyści, jakie przynosi przedsiębiorstwom certyfikat ISO, można znaleźć na stronie internetowej pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/. To strona sprawdzonej firmy, która zajmuje się potwierdzaniem spełniania wymagań ISO.

Author:  creature_of_light [ Fri May 19, 2017 5:44 am ]
Post subject:  Co daje certyfikat ISO?

Aha, a co trzeba zrobić i jakie warunki należy spełnić, żeby uzyskać certyfikacje systemów zarządzania w swojej firmie?

Author:  Helmkamp [ Fri May 19, 2017 8:16 am ]
Post subject:  Co daje certyfikat ISO?

Z tego co mi wiadomo, akredytowana jednostka certyfikacyjna PCC-Cert przeprowadza w firmie szczegółowe badanie pod względem okreslenia jej głównych struktur oraz procesów przyczynowo-skutkowych, jakie tam zachodzą. Na podstawie wyników tego badania przedstawicie-le jednostki informują reprezentanta firmy, jakie konkretnie warunki musi spełnić, aby uzyskać cer-tyfikat ISO.

Author:  creature_of_light [ Fri May 19, 2017 9:52 am ]
Post subject:  Co daje certyfikat ISO?

Rozumiem. Wygląda na to, że uzyskanie certyfikatu ISO to nie taka prosta sprawa. Ale z drugiej strony chyba warto się o niego postarać.

Author:  Helmkamp [ Fri May 19, 2017 10:35 am ]
Post subject:  Co daje certyfikat ISO?

Zdecydowanie warto. Po uzyskaniu certyfikatu ISO warto także utrzymac ważność certyfikacji. Aby tak się stało, w firmie raz w roku odbywa się audit nadzoru, a po trzech latach – audit recertyfikacyjny. W taki sposób udaje się zachowac ciągłośc certyfikacji systemów zarządzania.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/