View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Nov 15, 2019 3:21 pm

Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Porady specjalisty w branży 
Author Message

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Firma w której pracuje za kilka miesięcy chce otworzyć nową halę produkcyjną. Oczywiście do tego potrzeba miliona zezwoleń i papierków. Czy jest mi ktoś w stanie polecić firmę zajmującą się poradami z ochrony środowiska i prawa? Najlepiej z okolic trójmiasta.

Thu Jan 28, 2016 7:38 am
Profile

Jeżeli interesują cię fachowe porady to wejdź na stronę eko-l.pl. W mojej firmie pomogli uzyskać kilka pozwoleń na budowę itp. Bardzo zgrani ludzie, specjaliści w swojej dziedzinie. Ogólnie wszystkie te ustawy i prawo mają w jednym palcu. Polecam skorzystać.

Thu Jan 28, 2016 8:18 am
Profile

Dzięki, faktycznie wiele ciekawych opinii o nich w internecie. Nie wiem jak mam do tego się zabrać. Na razie muszę znaleźć firmę, ale sam dokładnie nie wiem czego mam od nich oczekiwać. Muszę dostać od przełożonych jakieś dodatkowe wytyczne, co będzie potrzebne.

Thu Jan 28, 2016 9:41 am
Profile

Bo to taki trochę ciężki temat ta ochrona środowiska Gdańsk to siedziba wielu firm, które doradzają w tej dziedzinie. Ja też często pytałem ludzi na forach czy znają jakieś konkretne firmy. Często jest tak, że jeżeli nie znasz się choć trochę na tym, to firma może zrobić cię na szaro. Dlatego trzeba dokładnie sprawdzać komu się płaci :)

Thu Jan 28, 2016 10:56 am
Profile

Firma o której mówię to sprawdzeni kontrahenci. Nie twierdzę, że nikogo innego nie ma, ale skoro są oni to po co marnować czas na szukanie innej firmy. Ogólnie to w ich pracy zaskoczyło mnie tempo i dokładność. Często załatwienie tych wszystkich formalnych spraw sporo zajmuje, ale oni mają na to jakąś magiczną metodę :D

Thu Jan 28, 2016 12:51 pm
Profile

Dzięki za odpowiedzi, właśnie wydrukowałem sobie całą ofertę firmy w formie folderu. Dzisiaj zanoszę ją do przełożonych wraz z kilkoma innymi. Zobaczymy co powiedzą. Ogólnie zastanawia mnie, dlaczego tak duża firma nie ma już konkretnej firmy z którą współpracuje. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam. Mam nadzieję, że uda nam się opanować te wszystkie przepisy :P

Thu Jan 28, 2016 2:48 pm
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: