View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 21, 2019 6:31 pm

Reply to topic  [ 8 posts ] 
 Trwałość zegarów ściennych 3d. 
Author Message

Urządzam swoje mieszkanie i bardzo zależy mi na nowoczesnym designie wnętrz, w związku z czym zamiast fotografii rodzinnych na ścianie zamarzył mi się zegar ścienny w 3d. Ale mam wątpliwości co do trwałości takich rozwiązań i zależy mi na szczerej opinii posiadaczy. A więc czy warto jest się w takie dodatki do mieszkania angażować, czy lepiej szukac jakiegoś tradycyjnego zegara w nowoczesnej formie?

Wed Jan 03, 2018 3:22 am
Profile

Z trwałością tak jak ze wszystkim, zależy co i za ile kupisz. Na pewno jesli kupisz z jakiegoś sklepu na mechanizm dostaniesz gwarancję.

Wed Jan 03, 2018 3:55 am
Profile

Chodzi mi nie o trwałość samego mechanizmu, tylko raczej o trwałość naklejki, czy po czasie się nie łuszczy, nie odkształca. Też jak wygląda montaż, czy naklejka nie zachodzi pęcherzykami itp..

Wed Jan 03, 2018 5:05 am
Profile

Jeśli chodzi o zegary ścienne 3d, to mogę się wypowiedzieć na przykładzie swojego zegara, który kupowałam z tej strony http://naklejkomania.eu/564-zegary. W kwestii przyklejenia, to nie było z tym żadnego problemu, wystarczyło postępować zgodnie z instrukcją. Ogólnie mówiąc, bardzo ładnie przywarł do ściany (malowana zwykłą farbą lateksową do ścian), nie odchodzi i się nie łuszczy. Mechanizm również trzyma się bardzo ładnie i ładnie komponuje się z całością, a sam zegar działa bez zarzutu.

Wed Jan 03, 2018 6:33 am
Profile

Moje doświadczenia z naklejkami na scianach.. Cóż mogę ci doradzić tylko, żeby kupowac w dobrych sklepach.

Wed Jan 03, 2018 7:22 am
Profile

Dzięki za przypomnienie o naklejkomania.eu :) zainteresował mnie watek o zegarach bo sama chciałabym mieć taki w salonie, ślicznie to wygląda. Kupowałam tam naklejki na ściany do pokoju córki i były naprawdę świetnej jakości. Nie wiedziałam że sa tam też zegary naklejane. Sklep sprawdzony także polecam, a sama zmierzam poszukać tam jakiś ciekawych wzorów ;)

Wed Jan 03, 2018 7:32 am
Profile

To chyba i ja się pokuszę. Co prawda miałam juz wybrany wzór, czekałam tylko na opinie, ale skoro mówicie, że się opłaca i naklejki są dobrej jakości, to chyba nie ma co się porywac na niewiadome i lepiej kupić już u sprawdzonego sprzedawcy.

Wed Jan 03, 2018 7:59 am
Profile
Reply to topic   [ 8 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: