View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Mar 18, 2019 6:13 pm

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Gdzie kupię krople do ucha bez recepty?? 
Author Message

Witam wszystkich! Czy wiecie gdzie mogę dostać w jakiejś internetowej aptece leki na zapalenie ucha? Mój mały już jakiś czas choruje i ma takie cykliczne nawroty, dlatego zawsze muszę mieć jakieś krople w swojej apteczce. Czy znacie może miejsce, w którym mogłabym je zamówić w dobrej cenie? Dzięki wielkie za pomoc!!

Tue Jan 16, 2018 6:53 pm
Profile

Też ostatnio odkryłem, że apteki internetowe to hit. Nie chodzi tylko o cene. Chociaż wiadomo, że tam kupisz czasem nawet z 30 procent taniej niż w zwykłej :) ale też o to, że zazwyczaj możesz zamówić dosłownie wszystko, co ci lekarz przepisze, no a jak idziesz do zwykłej, to wiadomo że mają ograniczone zapasy. Ja osobiście korzystałem ze sklepu Apteka Mini. Zamawiałem tam leki na alergie i suplementy diety - dostawa szybka i duży wybór, tak jak mówiłem

Tue Jan 16, 2018 7:04 pm
Profile

Dzięki! Orientujesz się czy może mają tam coś na choroby uszu i gardła?

Tue Jan 16, 2018 8:18 pm
Profile

Mają, łatwo to wyszukać - tam jak wejdziesz na stronę to u góry masz lupę i wpisujesz konkretną nazwę albo np, gardło czy coś takiego. Tutaj znalazłem jakieś krople to ucha bez recepty na tej stronie aptekamini.pl/category/bez-recepty-przeziebienie-i-grypa-zapalenie-ucha. Ja znam te od producenta Otoalgin i mogę polecić :)

Tue Jan 16, 2018 11:01 pm
Profile

Zamawiałam leki z kilku sklepów i jedno mogę Ci poradzić - orientuj się czy nie dodają dodatkowych kosztów za przesyłkę! Bo ja wyszukałam sobie super tanio apteke a się okazało że za samą dostawe mnie skasowali 20 zł, to ja dziękuje za taka taniosc

Wed Jan 17, 2018 1:12 am
Profile

Zawsze byłem jakimś takim tradycjonalistą i kupowałem w aptece. Teraz jak nie mam czasu to też idę, ale muszę się zgodzić z tym, że w sklepach internetowych leki i suplementy są zdecydowanie tańsze! Z tych, które wcześniej kolega polecał na stronie znam Entitis Baby w szaszetkach. Pomógł kilka razy już mojemu dzieciakowi, więc można śmiało kupować według mnie

Wed Jan 17, 2018 2:48 am
Profile

Według mnie to głupota leki kupować przez stronę internetową. Poza tym idż może z dzieckiem do lekarza, a nie tak bez recepty... dziwnie to brzmi jak tak ciągle choruje

Wed Jan 17, 2018 4:28 am
Profile

Dzięki śliczne za pomoc! Na pewno skorzystam. Jak macie jakieś jeszcze namiary to podsyłajcie!! A co do pani wyżej - oczywiście że byłam u lekarza, ale nie wiem czy się pani orientuje że nie na wszystkie leki, nawet takie skuteczne, trzeba mieć recepte...

Wed Jan 17, 2018 7:13 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: