View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Mar 18, 2019 5:43 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Potrzebna tania firma przeprowadzkowa z Warszawy cennik mile widziany 
Author Message

Witam wszystkich. Szybkie pytanko - tania firma przeprowadzkowa z Warszawy. bardzo proszę od razu o podanie stawek, przynajmniej przybliżonych. Pozdrawiam i dziękuję.

Mon Mar 27, 2017 4:32 am
Profile

Rozumiem że przeprowadzka na terenie Warszawy? Polecam firmę z której sama korzystałam i bardzo sobie chwalę, łap link do cennika - http://transport-warszawa.com/cennik/. Ekipa bardzo miła i pomocna, delikatnie obchodzą się z rzeczami no i organizują naprawdę tanie przeprowadzki w Warszawie cennik tyczy się obrębu miasta ale na stronie powinny być informacje odnośnie dłuższych kursów. Wychodzą tam jakieś grosze za kilometr. Pozdrawiam.

Mon Mar 27, 2017 5:00 am
Profile

Cześć! Wiesz może czy duże obrazy też transportują? Już tydzień szukam firmy która ma możliwości i doświadczenie w większych gabarytach ale nikt ze znajomych nie pomógł, w internecie też nie znalazłem.

Mon Mar 27, 2017 5:15 am
Profile

Coś mi się o uszy obiło że jak najbardziej można im zlecić coś takiego ale po co bazować na domysłach jak można napisać do nich i sie wszystkiego dowiedziec :).

Mon Mar 27, 2017 7:36 am
Profile

Też racja, dobra dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam.

Mon Mar 27, 2017 9:36 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: