View unanswered posts | View active topics It is currently Fri May 24, 2019 1:32 am

Reply to topic  [ 10 posts ] 
 Rejs po Karaibach zamiast zwykłych wakacji. Kogo polecacie? 
Author Message

Wpadłem ostatnio na taki pomysł żeby zamiast wykupować normalne wczasy to wybrać właśnie taki rejs. Niestety nigdy wcześniej nie korzystałem z takich usług i nie wiem gdzie szukać takiego czegoś. Możecie mi coś polecić?

Mon Jul 10, 2017 7:12 pm
Profile

Mam znajomą która jest wielką fanką rejsów i żeglugi więc jak będę miała tylko kilka chwil to zapytam się jej, może ona zna jakieś dobre biuro podróży albo firmę która organizuje taki wycieczki.

Mon Jul 10, 2017 7:26 pm
Profile

Dwa lata temu byłam na podobnej wycieczce u wybrzeży Korsyki. Super sprawa tylko trzeba to lubić. Można w ten sposób odwiedzić naprawdę przepiękne miejsce tylko lepiej sprawdź czy nikt od ciebie nie ma choroby morskiej bo zepsuje to wyjazd.

Mon Jul 10, 2017 8:30 pm
Profile

Mam własny jacht którym pływamy po mazurach i do tej pory nie zauważyłem żeby ktoś z mojej rodziny miał z tym problem ale niestety nie zabierzemy go na tamte wody. Ale pomysł z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba.

Mon Jul 10, 2017 9:03 pm
Profile

Polecam stronę pasat-charter.pl. Oni zajmują się organizacją takich wycieczek oraz wynajem jachtów także u nich możesz szukać czegoś podobnego. Trzeba tylko wszystko załatwiać na dłuższą chwilę przed bo miejsca idą jak ciepłe bułeczki ;)

Mon Jul 10, 2017 10:04 pm
Profile

Ja w tym roku zdecydowałem się nad polskie morze bo ceny wszystkich wakacji za granicą strasznie poszybowały w górę. Mam nadzieję że na przyszły sezon wróci to do normalności bo dzisiaj to tylko turcja wydaje się w rozsądnej cenie.

Mon Jul 10, 2017 11:34 pm
Profile

Jeżeli interesuje cię rejs po Karaibach to naprawdę polecam. Nigdy nie widziałam takich pięknych widoków a zwiedzanie miejsc z filmów i piratach to nie lada przeżycie. Wejdź sobie na stronę http://www.pasat-charter.pl/rejsy/rejs-karaibski.html i tam zobacz ofertę. Oni organizują takie wyprawy w naprawdę piękne zakątki świata :)

Tue Jul 11, 2017 1:41 am
Profile

Patrzyłem właśnie na ich ofertę tylko muszę się dowiedzieć jak z miejscami bo faktycznie, z dnia na dzień ich ubywa. Nie zwróciłem tylko uwagi jaka jest cena takiej wyprawy.

Tue Jul 11, 2017 4:01 am
Profile

Cena jest dużo niższa niż normalne wakacje w takim miejscu. Nie wiecie jak jest z dojazdem? Trzeba to organizować na własną rękę? Nie widziałem takiej informacji w ofercie a bardzo mnie ona interesuje.

Tue Jul 11, 2017 6:57 am
Profile
Reply to topic   [ 10 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: