View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Mar 18, 2019 5:30 pm

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Sklep internetowy z żarówkami ledowymi e27. Jakiego sprzedawcę polecacie? 
Author Message

Chciał bym wymienić w mieszkaniu zwykłe żarówki na te ledowe. Poszukuje takich na najbardziej popularny gwint czyli ten okrągły. Widziałem takie w supermarkecie ale są one strasznie drogie. Znacie jakiś sklep internetowy gdzie dostanę takie żarówki ale cena nie będzie z kosmosu? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Tue Jan 23, 2018 7:47 pm
Profile

Jedyne co przychodzi mi do głowy to strona ultra-elektro.pl. Zawsze jak zamawiam coś do oświetlenia to właśnie na tej stronie. Mają tam całkiem spory wybór wszystkiego co związane z ledami a ceny są dużo niższe niż w normalnym sklepie. Takie żarówki jak potrzebujesz też znajdziesz ;)

Tue Jan 23, 2018 9:21 pm
Profile

Kurcze czemu dopiero teraz o tym piszecie. Zwykłe żarówki takie jak wymieniałam dwa tygodnie temu kosztują na stronie o 6 do 10 złotych. Ja za jedną sztukę w sklepie zapłaciłam prawie dwa razy tyle. Licząc kilkanaście sztuk to była bym do przodu ze sto albo więcej złotych.

Tue Jan 23, 2018 11:59 pm
Profile

Przecież nikt nie jest jasnowidzem :P Mogłaś się domyślić że w internecie będzie taniej albo chociaż sprawdzić na allegro czy nie ma takich żarówek w niższej cenie. Ja zawsze tak robię bo czasem lepiej poczekać kilka dni na przesyłkę niż przepłacać.

Wed Jan 24, 2018 1:55 am
Profile

Ja zamawiałem na stronie https://www.ultra-elektro.pl/143-zarowki-led-e27. Bardzo dobrze świecą te żarówki led e27 to bardzo popularny gwint i nawet w dobie nowych technologii wielu producentów dalej go stosuje. Jeżeli chodzi o sam sklep to polecam bo ceny są naprawdę niskie a jakość produktów niczym nie odbiega od tego co masz w sklepie w 2 razy wyższej cenie.

Wed Jan 24, 2018 3:44 am
Profile

A wie ktoś może jak to jest z tymi watami? Znalazłam kilka żarówek które akurat by się nadawały ale jedna ma np. 6w a druga 4w. W takim razie jaką powinnam wybrać? Może ktoś jest mi w stanie powiedzieć jaka będzie różnica między tymi dwoma?

Wed Jan 24, 2018 4:03 am
Profile

No to jest pobór mocy, ale też ma wpływ na moc światła. Najlepiej sugeruj się tym jakie żarówki miałaś wcześniej. Jeżeli przesiadasz się ze zwykłych żarówek na te ledowe to musisz poczytać w internecie jaka wartość mocy na jak duży pokój. Tak będzie chyba najłatwiej.

Wed Jan 24, 2018 5:32 am
Profile

Czyli jeżeli żarówka ma mniej wat to światło będzie słabsze tak? Te stare które miałam mają 40w ale nic mi to nie mówi bo przy ledowych wartość jest dużo niższa.

Wed Jan 24, 2018 7:40 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: