View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Oct 21, 2019 5:24 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Potrzebna mi firma zajmująca się obróbką metali w podlaskim 
Author Message

Dzień dobry wszystkim. Firma gdzie pracuje poszukuje obecnie kogos do współpracy kto się zajmuje obróbką metali. Będziemy mieć spore zamówienie na części do maszyn i być może jeśli się będzie dobrze współpracować to będziemy regularnie korzystać z takich ich ofert. Chodzi o województwo podlaskie, bo zależy nam żeby nie musieć dojeżdżać do nich jakoś bardzo daleko. Jeśli kogoś znacie to polećcie proszę. Może zapunktuję u szefa jak to ja znajdę kogoś dobrego!

Tue May 16, 2017 4:01 am
Profile

A masz jakieś bardziej konkretne wymagania? Bo wiesz to jest znaczna różnica czy to są jakieś malutkie trybiki czy jakieś ogromne bloki metalu do obrobienia. Znam sporo mniejszych i większych warsztatów metalurgicznych w Białymstoku i okolicach, ale nie mam jak doradzić

Tue May 16, 2017 5:27 am
Profile

To będą dość małe elementy o różnych kształtach i muszą być bardzo precyzyjnie zrobione. Generalnie doświadczenie pokazuje że powinna wystarczyć obróbka skrawaniem o ile maszyny są nowoczesne. Tylko jak mówiłem będzie tego już na początku sporo więc to nie może być jakiś pierwszy lepszy majster, bo potrzeba dużej mocy przerobowej i żeby jak najszybciej zlecenie było zrealizowane

Tue May 16, 2017 7:53 am
Profile

To nie wiem, popytam jeszcze i jak mi coś przyjdzie do głowy to jeszcze się tutaj odezwę

Tue May 16, 2017 8:37 am
Profile

Jak dla mnie to najlepiej się powinni sprawdzić http://br-technology.pl/. Jeżeli w grę wchodzi obróbka metali w podlaskim to moim zdaniem zdecydowanie są w czołówce. Wiadomo, nie bez konkurencyjni, ale mi doświadczenie też z innymi firmami z branży pokazało, że trudno ich przebić pod względem wysokości stosunku jakości wykonania do ceny

Tue May 16, 2017 10:20 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: