Forum łańcucha reakcji
http://www.palowsky.pl/

Remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy.
http://www.palowsky.pl/viewtopic.php?f=13&t=204
Page 1 of 1

Author:  Monika1979 [ Wed Aug 10, 2016 12:49 am ]
Post subject:  Remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy.

Siema, czeka mnie spory remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy. Trochę nie wie za co się zabrać. Kamienica, to właściwie trzypiętrowy budynek z trzema dużymi mieszkaniami. Ja kupiłam jedno piętro. Udało mi się, jeśli chodzi o lokalizację, bo jest bardzo blisko we Wrocławiu bardzo blisko palcu grunwaldzkiego. Trochę się martwię o ten remont. To znaczy mieszkanie nie jest w złym stanie, ale na pewno trzeba będzie zrobić nowe ogrzewanie i wymienić okna i drzwi. Czy to będzie bardzo skomplikowane?

Author:  buziaczek [ Wed Aug 10, 2016 2:52 am ]
Post subject:  Remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy.

Jeżeli chodzi o montaż drzwi pokojowych we Wrocławiu nie będziesz miała z tym żadnego problemu. Wystarczy, ze zamówisz odpowiednią firmę, na pewno zrobią ci to bardzo sprawnie i szybko. Ja się nigdy nie zawiodłam na wrocławskich ekipach, a robiłam kilka remontów w kilku różnych miastach, więc mogę coś na ten temat powiedzieć.

Author:  DalekiGracz [ Wed Aug 10, 2016 4:44 am ]
Post subject:  Remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy.

Jak już zmieniasz okna to pamiętaj, ze najlepsze są okna PCV. Innych nawet nie oglądaj. Takie są najlepsze, bo nie ucieka przez nie ciepło i nie zapłacisz tyle za ogrzewanie. Jak wymieniłem okna, to od razu miałem spore oszczędności. Sam byłem w szoku, ze tak mała zmiana tyle mi dała. Długi czas miałem drewniane, ale kolega mi powiedział jak to działa, że przepuszcza powietrze i że jak zmienię to zobaczę różnice i poszedłem za jego radą. Przyznam, że sam bym na to nie wpadł.

Author:  KryptonY [ Wed Aug 10, 2016 6:23 am ]
Post subject:  Remont mieszkania w poniemieckiej kamienicy.

Nie martw się, zazwyczaj takie kamienice to dobra inwestycja, a jak blisko centrum to będziesz miała mnóstwo osób chętnych do wynajęcia. Także tego, tylko przykombinuj z ogrzewaniem, bo jeśli masz standardowe na prąd to mega kicha. Ewentualnie możesz mieć dwufazowe piece i już nie będzie tak drogo.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/