View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Sep 25, 2020 1:47 am

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Ile kosztuje zrobienie biblioteki w domu? 
Author Message

Cześć wam. Czytam ostatnio bardzo ciekawą książkę o najbogatszych ludziach w USA i zauważyłem ze wszystkich laczy jedna ciekawa rzecz – domowa biblioteka. Nie mam na mysli jednej szafki z ksiazkami, ale pomieszczenie przeznaczone wyłącznie do czytania. Mam w związku z tym pytanie do was, czy orientujecie sie ile moze kosztowac 5 duzych szafek na ksiazki, jakas kanapa, stolik, lampka, żyrandol. Proszę o orientacyjne wyceny.

Fri Jan 29, 2016 7:36 am
Profile

No wiesz... Taka domowa biblioteczka złożona z kilku regałów to swietna sprawa. Fajne miejsce do wyciszenia sie i popracowania, ale proponowałabym zmiane koncepcji na gabinet z ladnym biurkiem i wygodnym krzeslem plus ewentualnie kanapa. Pozdrawiam

Fri Jan 29, 2016 8:05 am
Profile

Jasne, jak najbardziej również taki pomysl moze byc. Kto robil cos takiego i wie ile gotowki musze wylozyc na realizacje takiego planu?

Fri Jan 29, 2016 9:11 am
Profile

Na moją biblioteke wylozylem bardzo duzo, ale to glownie z powodu dzieł które chciałem włączyć do księgozbioru i obrazów. Również sporo wydałem na specjalne narożniki z funkcją spania. Sądze ze niezaleznie od kwoty jaka dysponujesz mozesz sobie powoli tworzyc takie pomieszczenie i rozwijać je z czasem jak nadejdzie taka możliwość/potrzeba.

Fri Jan 29, 2016 9:36 am
Profile

No pewnie, ale co do wydatków, to wolę korzystać ze sklepów internetowych jak Black Cat Design, a te pieniążki które zaoszczędzę na meblach przeznaczyć na księgozbór :)

Fri Jan 29, 2016 11:18 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: