View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Aug 21, 2019 5:50 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
 Co waszym zdaniem będzie modne w przyszłym sezonie sukienki czy spódnice? 
Author Message

Cześć wszystkim! Kto się zna na modzie na pewno będzie wiedział i mi podpowie co w przyszłym sezonie bedzie modne. Widzę że wszyscy obstawiają sukienki albo spódnice wiec jakie jest wasze zdanie? Z góry dziękuję za poważne odpowiedzie i pozdrawiam serdecznie.

Wed Jul 26, 2017 3:28 am
Profile

Wydaje mi się że każdy powinien chodzić w tym co lubi. Oczywiście musimy mieścić się w pewnych granicach jakie moda wytycza bo jak nas widza tak nas postrzegają. Mimo to spódnice i sukienki zawsze beda modne, dochodzą nowe dodatki i inne takie rzeczy ale nie wyobrażam sobie żeby nagle wszystkie spódnice czy sukienki poszły w odstawke :)

Wed Jul 26, 2017 5:39 am
Profile

Po części zgodze się z kolegą żeby dać sobie nieco wiecej luzu wpisując się jednocześnie w mode. Ostatnio szukałam inspiracji w necie bo lubię wzorować się na znanych osobach które lubię i szanuję i znalazłam mega outlet z modną i tanią odzieżą. Tu znajdziesz sukienki i spódnice wiec http://kafrim.pl/sukienki-i-spodnice,c55.html pozostaje tylko powybierać, dopasować dodatki w sensie paski itd i można podbijać miasto :D

Wed Jul 26, 2017 6:41 am
Profile

Dzięki za link, ubranka bardzo spoko tak jak i ceny. Dobrze czuję się w spódnicach i przy nich pozostanę, ale co na górę? Nie ukrywam że zmieniam styl i szafa obecnie świeci pustkami takze nie bedemiala nawet co założyć do spódnic.

Wed Jul 26, 2017 8:13 am
Profile

Na górę koszule :). Znalazłam dla Ciebie - http://kafrim.pl/koszule,c80.html – ładne, kobiece i ciekawe. Są w większych rozmiarach bo ja akurat takie nosze, lubię po prostu luźniejsze ubrania, ale jak chcesz czegoś mniejszego to nie będzie problemu, łatwo znajdziesz. Jakby co to pisz, mam nadzieje że pomogłam :)

Wed Jul 26, 2017 9:27 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to: